Zwemfeestje!
Een echt zwemfeestje met je vriendjes en vriendinnetjes bij het Twentebad in Hengelo!
Hoe leuk is het om je verjaardag in het zwembad te vieren!
Samen met je vriendjes en vriendinnetjes maak je er een super vet zwemspektakel van! Vervelen is er niet bij met zo veel waterplezier: duikplanken, grote glijbanen, binnen- en buitenbad, bubbelbad en nog veel meer.
Op vrijdagavond is er zelfs disco! Dat is pas gaaf!
Om het feest compleet te maken ga je na het zwemmen lekker iets eten en drinken in het restaurant!
Klik snel door naar de website via de roze button voor meer info!
Tip: wij hebben nog veel meer leuke kinderfeestjes in en om Hengelo, Enschede, Almelo en Oldenzaal voor je verzameld!
Twentebad
Lage Weide 3
7556 NA Hengelo
Openingstijden
Het complete overzicht van de openingstijden zijn te vinden op de website van het Twentebad.Prijs
Vanaf €7,50 per kind incl. entree.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Stapstenen wandeling Haaksbergen
Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.
Olympische Winterspelen thuis
Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen een paar hele toffe winterspelletjes doen!
Een echte Twentse voorjaarsvakantie
Met deze voorjaarsspecial heb je de vakantie zo gevuld. "Had ik dat nou maar eerder geweten" Schrijf je dan gewoon in voor onze maandelijkse nieuwsbrief . Altijd vol met de leukste kinderactiviteiten en tips. Zo, helemaal gratis, hoppa in je inbox. Zelfs geen bezorgkosten ;)