Zwemfeestje!
Een echt zwemfeestje met je vriendjes en vriendinnetjes bij het Twentebad in Hengelo!
Hoe leuk is het om je verjaardag in het zwembad te vieren!
Samen met je vriendjes en vriendinnetjes maak je er een super vet zwemspektakel van! Vervelen is er niet bij met zo veel waterplezier: duikplanken, grote glijbanen, binnen- en buitenbad, bubbelbad en nog veel meer.
Op vrijdagavond is er zelfs disco! Dat is pas gaaf!
Om het feest compleet te maken ga je na het zwemmen lekker iets eten en drinken in het restaurant!
Klik snel door naar de website via de roze button voor meer info!
Tip: wij hebben nog veel meer leuke kinderfeestjes in en om Hengelo, Enschede, Almelo en Oldenzaal voor je verzameld!
Twentebad
Lage Weide 3
7556 NA Hengelo
Openingstijden
Het complete overzicht van de openingstijden zijn te vinden op de website van het Twentebad.Prijs
Vanaf €7,50 per kind incl. entree.Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.
24 spelletjes die kinderen zelf kunnen doen
Deze spellen spelen je kinderen helemaal zelf. Alleen of met elkaar. Oh, wat is dit ideaal. Samen met je kind een spelletje doen is vaak reuze gezellig, maar soms hebben we toch liever een momentje voor onszelf. Op die momenten zijn deze spelletjes onmisbaar in je repertoire. We hebben ze handig per leeftijd gesorteerd.