
Zwemfeestje!
Een echt zwemfeestje met je vriendjes en vriendinnetjes bij het Twentebad in Hengelo!
Hoe leuk is het om je verjaardag in het zwembad te vieren!
Samen met je vriendjes en vriendinnetjes maak je er een super vet zwemspektakel van! Vervelen is er niet bij met zo veel waterplezier: duikplanken, grote glijbanen, binnen- en buitenbad, bubbelbad en nog veel meer.
Op vrijdagavond is er zelfs disco! Dat is pas gaaf!
Om het feest compleet te maken ga je na het zwemmen lekker iets eten en drinken in het restaurant!
Klik snel door naar de website via de roze button voor meer info!
Tip: wij hebben nog veel meer leuke kinderfeestjes in en om Hengelo, Enschede, Almelo en Oldenzaal voor je verzameld!
Twentebad
Lage Weide 3
7556 NA Hengelo
Openingstijden
Het complete overzicht van de openingstijden zijn te vinden op de website van het Twentebad.Prijs
Vanaf €7,50 per kind incl. entree.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x terras met speeltuin
In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?
10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente
Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.