
Pannenkoeken feestje
Je kinderfeestje vieren bij Pannenkoekenboerderij De Heikamp? Goed idee!
Speciaal voor jou wordt er een lekker pannenkoeken- of poffertjesmenu samengesteld, en natuurlijk een ijsje na!
Maak er een extra leuk feest van door vóór- of na het pannenkoeken eten, op pad te gaan in de omgeving: loop bijvoorbeeld het Kabouterpad of de Roekoetocht, of breng een bezoekje aan Belevingspark Cactus Oase.
Bovendien ontvang iedereen een Heitje, waarmee je een leuk cadeautje kunt uitzoeken.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: altijd op de hoogte blijven van de leukste uitjes? Schrijf je dan nu in voor onze Nieuwsbrief!
De Heikamp
Hengeloseweg 2
7261 LV Ruurlo
Openingstijden
april - november: dagelijkst geopend van 11:00 - 20:00 uurnovember - april: dinsdag t/m zondag van 11:00 - 20:00 uur
Prijs
€ 9,00
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De coolste binnenspeeltuinen in Twente
Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!
Bomvolle meivakantie
Want er zijn niet alleen een hoop leuke vakantie acties, maar het is ook nog eens pasen en koningsdag! Bezoek de grootste paasvuren, en kleur het weekend erna oranje met de leukste koningsdag vieringen!
Nieuwe Hotspotgids Twente
Joehoe! Hij is er weer, de Twentse hotspotgids. Vol met de leukste tips, handig om mee te nemen!