
Kabouterpad Ruurlo
Zet je rode puntmuts op en ga mee met Wouter Kabouter!
Het kabouterpad is speciaal voor kinderen van 2 t/m 6 jaar en is 1,5 kilometer lang. Houten paaltjes in de vorm van kabouters wijzen de weg. Onderweg kunnen de kinderen allerlei spelletjes doen en leren ze van alles over de natuur. En over kabouters natuurlijk!
Het boekje ‘Op pad met Wouter Kabouter’ en de kaboutermuts zijn tijdens openingsuren te koop bij De Heikamp of VVV Ruurlo.
Wat is er nou lekkerder dan een heerlijke pannenkoek na alle nieuwe ontdekkingen op het kabouterpad? Ga dan naar Pannenkoekenboerderij De Heikamp.
Klik voor meer informatie op de rode websitebutton.
Tip: houd onze Uitagenda in de gaten voor de coolste activiteiten!
De Heikamp
Hengeloseweg 2
7261 LV Ruurlo
Openingstijden
april - november: dagelijks geopend van 11:00 - 20:00 uurnovember - april: dinsdag t/m zondag van 11:00 - 20:00 uur
Prijs
zie website
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie


Binnenspeeltuin Kids City
Een kidsbios, piratenmuseum, kinderdisco en tal van leuke speeltoestellen maken het feest compleet!
Kinepolis Enschede
Gezellig filmpje pakken? Bij Kinepolis in Enschede is genoeg te zien!
Bakkerij- en IJsmuseum
Neem een kijkje in de oude bakkerij en bewonder de eerste ijsmachines.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een heerlijk dagje weg in Osnabrück!
Een ideale bestemming voor een city-trip met kids. Voor avontuur, ontspanning, lekker shoppen en andere bijzondere ontdekkingen. In deze blog tippen we je de leukste uitjes.
Twickel vlonderpad wandeling
Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!
Bomvolle meivakantie
Want er zijn niet alleen een hoop leuke vakantie acties, maar het is ook nog eens pasen en koningsdag! Bezoek de grootste paasvuren, en kleur het weekend erna oranje met de leukste koningsdag vieringen!