KidsTour
Vier je feestje met een rondleiding door het Polman Stadion!
Ben je fan van Heracles Almelo? Dan is er niets mooier dan door de gangen van het Polman Stadion te lopen!
Je wordt ontvangen door één van de rondleiders, die een informatieve kinderrondleiding door het stadion geeft. Dan volgt de spannende Heraclesquiz met wat te drinken en een koekje.
Als het veld beschikbaar is, kunnen de kinderen nog even op het veld spelen. Na afloop krijg je de enige echte Heracles Almelo goodybag mee.
Optioneel: eten bij McDonald’s! De extra kosten zijn € 3,30 per persoon.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: neem eens een kijkje in onze Uitagenda voor de leukste activiteiten bij jou in de buurt!
Heracles Almelo
Van Riemsdijkplein 1
7606 JZ Almelo
Openingstijden
Zie websitePrijs
€ 8,50 per kind
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Voordelig met de bus en trein in de kerstvakantie
Deze kerst-uitjes kun je bezoeken met het OV, en dat is al een uitje op zich!
De gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente
Kerstmarkten zorgen voor de ultieme kerstbeleving! In en om Twente én over de grens in Duitsland vind je altijd veel kerstmarkten die je met het hele gezin kunt bezoeken. Hieronder tippen we de gezelligste kerstmarkten in en rondom Twente.