Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Outdoor feestje!

Sportief, spannend en je leert er ook nog wat van. Feestjes bij Outdoor Challenge Park (7+)!

Kickbiken, schatzoeken, survival, vuur maken… vies worden mag, samen spelen is een must.

Plezier gegarandeerd: de medewerkers van Outdoor Challenge Park zorgen ervoor dat ieder kind een geweldige tijd heeft!

De feestjes zijn geschikt voor kids vanaf 7 jaar.

De kinderfeestjes:

  • Schatzoek- en survivalfeest
  • Piratenfeest
  • Kickbike-feest
  • Ren- en roeifeest
  • Blaaspijp- en smokkelfeest

Alle kinderfeestjes duren 2 uur en sluiten af met limonade, frietjes en een snack. Dat heb je wel verdiend na een middagje lekker buiten spelen!

Wil jij zo’n gaaf kinderfeestje boeken? Klik snel door via de roze button rechtstreeks naar hun website. 

In onze Eropuit categorie hebben wij nog meer avontuurlijke tips voor je op een rijtje gezet!

Outdoor Challenge Park

Bornsedijk 105

7576 PG Oldenzaal

Openingstijden Zie website
Prijs €15 per persoon
Mail direct

Mail direct naar Outdoor Challenge Park

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Pony Plezier Partijtje

Een middag vol paarden, pony's en plezier! Het kinderfeestje voor paardenfans vier je bij de Meyboom.

Reptielen feestje

Op dit kinderfeestje heb je wel hele speciale gasten: slangen, hagedissen en schildpadden!

Bioscoop feestje!

Gezellig met vriendjes en vriendinnetjes naar de film? Ga dan naar Kinepolis Enschede!

Sieraden maken feestje

Onbeperkt sieraden maken met de leukste bedeltjes en kraaltjes. Op het atelier of aan huis.

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kinderboerderijen in Twente op een rijtje!

Vind jij het ook zo leuk om met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar voor de afwisseling is het ook wel een keer leuk om een andere kinderboerderij te bezoeken. Daarom hebben wij voor jou onze favorieten op een rijtje gezet. Lees je mee?

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief