
Schaapskooi Stroothuizen
Een schaapskooi, beleving- en blotevoetenpad...ze hebben het allemaal bij Schaapskooi Stroothuizen.
Weggestopt tussen de vennen en heide ligt deze gezellige schaapskooi, op één van de mooiste stukjes van Twente en waar de schapen lekker vrij rondlopen.
En wist je dat er al lammetjes zijn geboren? Ga snel een keertje langs om op kraambezoek te gaan! *voorjaarsberichten
Er is hier zoveel te doen…
• belevings- en blote-voeten-pad
• natuurlijke speeltuin
• vermaak voor de kinderen
• high tea
• met de huifkar
• en nog veel meer…
Ook is er een heerlijk terras waar je kunt genieten van een kopje koffie met huisgemaakte appelgebak terwijl de kids zich prima vermaken in de speeltuin of elders in de natuur. Of ga lekker een pannenkoek eten in de gezellige binnenruimte, dat kan natuurlijk altijd!
Bij de schaapskooi zijn verschillende wandelroutes die langs bijzonder mooie plekjes komen! Lekker eropuit met de kids en samen genieten van de natuur.
Gedurende het jaar worden er allerlei activiteiten georganiseerd, zoals lammetjesdagen, Stroothuizer zomerfair, Vliegerfeesten, Halloween en nog veel meer. Op de website staat nog veel meer informatie. Klik op de roze button.
Tip: Op de hoogte blijven van activiteiten voor ouders en kids in Twente? Schrijf je in voor onze Nieuwsbrief!
Schaapskooi Stroothuizen
Stroothuizerweg 37
7591 NB Denekamp
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Back-to-school special
Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!
10x thuis-uitjes voor kinderen
Wij hebben even flink omgedacht. Want ook al kun je er even niet op uit, er kan nog steeds heel veel! Lees onze 10 tips hieronder:
Waar is hier de ballenbak?
Bij ons momenteel de favoriete activiteit: de ballenbak. Maar ja, waar zitten die nou in Twente? Gelukkig zijn ze op meerdere plekken te vinden, en niet alleen in de overdekte speelparadijzen. We beginnen met de restaurants (lekker!), dan de kinderboerderijen (leuk!) en dan naar de indoor hallen (logisch!). Veel plezier!