
Ballorig Enschede
Zin om je helemaal even uit te leven? Ga dan naar speelparadijs Ballorig in Enschede!
Ballorig in Enschede is een overdekt speelparadijs voor kinderen van 0 tot en met 12 jaar. Hier kunnen ze heerlijk springen op de megatrampoline, crossen op het autocircuit of klimmen op de spannende klimtoestellen.
Voor de jongste kinderen tot en met 4 jaar is er een aparte peuter speelruimte. Lekker swingen doe je met de lapjeskat Chat. Af en toe komt hij op bezoek. Je mag hem een handje of een knuffel geven en hij wil graag met je op de foto!
Terwijl de kids zich uitleven in het speelparadijs, kun jij een kopje koffie drinken of iets eten in het restaurant. Er is gratis wifi en je hebt er een goed overzicht over de diverse speeltoestellen.
Er is ook een vestiging in Nijverdal. Voor meer informatie kun je via de roze button terecht op hun website!
Tip: nog meer leuke speeltuinen staan op de Eropuit pagina!
Ballorig Enschede
J.J. v. Deinselaan 30
7541 PE Enschede
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Twickel vlonderpad wandeling
Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!
Nieuwe Hotspotgids Twente
Joehoe! Hij is er weer, de Twentse hotspotgids. Vol met de leukste tips, handig om mee te nemen!
Een heerlijk dagje weg in Osnabrück!
Een ideale bestemming voor een city-trip met kids. Voor avontuur, ontspanning, lekker shoppen en andere bijzondere ontdekkingen. In deze blog tippen we je de leukste uitjes.