Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bibliotheek Oldenzaal

Geen lekkere boeken (meer) in huis? Kom dan naar Bibliotheek Oldenzaal!

Hier hebben ze namelijk alles. Van knisper- en badboekjes voor de allerkleinsten tot voorleesboeken, DVD’s en luisterboeken. 

Bibliotheek Oldenzaal is er voor iedereen. Jong en oud, lid of geen lid, je kunt er altijd binnenlopen en lekker rondneuzen of meedoen aan een activiteit, zoals een theatervoorstelling. 

Al vanaf 0 jaar kunnen kinderen, hun ouders en andere volwassenen kiezen uit een aantrekkelijke en ruimte collectie boeken, tijdschriften en films. 

De jeugdafdeling is gezellig ingericht met een aparte leesbank/hoek, een box, knuffels en lego. En heb je tijdens het uitzoeken van een boek zin in een kopje koffie of thee? Er is een fijne leestafel op de jeugdafdeling zodat je dichtbij je kind(eren) kunt zitten! 

Op de website van de bibliotheek vind je informatie over BoekStart 0-1 jaar, welke boeken nieuw in de bibliotheek te vinden zijn en welke activiteiten de komende tijd op de agenda staan! Klik door via de websitebutton.
Bibliotheek Hengelo, Hof van Twente en Oldenzaal werken samen. Boeken kunnen worden geleend voor 4 weken. Mocht je net iets te laat zijn met inleveren, is dat vanaf 01-01-24 boetevrij! Lidmaatschap tot 18 jaar is gratis.

Tip: kijk ook eens in onze Uitagenda voor activiteiten van de bieb.

Bibliotheek Oldenzaal

In Den Vijfhoek 75

7571 DW Oldenzaal

Openingstijden Maandag t/m donderdag: 09.30 - 18.00 uur
Vrijdag: 09.30 - 20.00 uur
Zaterdag: 09.30 - 16.00 uur
Zondag: Gesloten
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Oldenzaal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaas intochten in Twente

Sinterklaas komt op zaterdag 15 november met zijn stoomboot aan op Texel! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes verblijden met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.

Stapstenen wandeling Haaksbergen

Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.

IJsbanen en schaatsbanen in Twente

In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2024/2025 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief