Bibliotheek Oldenzaal
Geen lekkere boeken (meer) in huis? Kom dan naar Bibliotheek Oldenzaal!
Hier hebben ze namelijk alles. Van knisper- en badboekjes voor de allerkleinsten tot voorleesboeken, DVD’s en luisterboeken.
Bibliotheek Oldenzaal is er voor iedereen. Jong en oud, lid of geen lid, je kunt er altijd binnenlopen en lekker rondneuzen of meedoen aan een activiteit, zoals een theatervoorstelling.
Al vanaf 0 jaar kunnen kinderen, hun ouders en andere volwassenen kiezen uit een aantrekkelijke en ruimte collectie boeken, tijdschriften en films.
De jeugdafdeling is gezellig ingericht met een aparte leesbank/hoek, een box, knuffels en lego. En heb je tijdens het uitzoeken van een boek zin in een kopje koffie of thee? Er is een fijne leestafel op de jeugdafdeling zodat je dichtbij je kind(eren) kunt zitten!
Op de website van de bibliotheek vind je informatie over BoekStart 0-1 jaar, welke boeken nieuw in de bibliotheek te vinden zijn en welke activiteiten de komende tijd op de agenda staan! Klik door via de websitebutton.
Bibliotheek Hengelo, Hof van Twente en Oldenzaal werken samen. Boeken kunnen worden geleend voor 4 weken. Mocht je net iets te laat zijn met inleveren, is dat vanaf 01-01-24 boetevrij! Lidmaatschap tot 18 jaar is gratis.
Tip: kijk ook eens in onze Uitagenda voor activiteiten van de bieb.
Bibliotheek Oldenzaal
In Den Vijfhoek 75
7571 DW Oldenzaal
Openingstijden
Maandag t/m donderdag: 09.30 - 18.00 uurVrijdag: 09.30 - 20.00 uur
Zaterdag: 09.30 - 16.00 uur
Zondag: Gesloten
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Römer- und Germanentage in Park Kalkriese: een avontuurlijke dag vol verhalen, demonstraties en activiteiten.
Zoek je een bijzonder gezinsuitje waar kinderen niet alleen kunnen kijken, maar ook écht mogen beleven? Zet de Germanentage in Park Kalkriese dan maar alvast op jullie lijstje!
Tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer een heleboel leuke tips verzameld. Ga er samen op uit en maak de mooiste herinneringen! Fijne Pinksteren!
De favoriete speelbossen in Twente
Heb jij echte buitenkinderen? De natuur in Twente is zo mooi! Dus hup... klimschoenen aan, kinderen mee en bezoek een van deze fijne speelbossen of natuurspeeltuinen in Twente.