De Ordelmanskoele
Klauteren en ravotten in deze mooie natuurspeeltuin in Neede.
Een pareltje in de Achterhoek! Hier vind je een survivaltraject, natuur-, klim- en klauterbaan, Woudy de olifant (glijbaan) en andere leuke (natuurlijke) klimmogelijkheden. Ondertussen zit jij lekker aan een van de picknicktafels. Een heerlijk speelbos!
Bij de VVV in Neede zijn twee kinder- wandelspeurtochten te koop. Voor de kleinsten Max en Meike route (4-8 jaar ca 3 km). Voor de oudsten “Terug naar het Stenen Tijdperk“( 8-12 jaar ca 5 km). Hierin wordt het ontstaan van de Needse berg verteld, ontstaan door middel van het verhaal van de Reus van Bambergen. Middels paaltjes met een afbeelding van Woudy zijn de routes aangegeven. De route loopt op sommige stukjes langs de helling van de Needse Berg. Na ongeveer drie kwart van de route kom je op een heerlijke open plek in het bos, “de Ordelmanskoele”.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spetteren in Gronau
De kinderen van Elke zijn echte waterratten. Het badje in de tuin is de meest favoriete plek in de tuin. Naast het grote bad voor de grote meiden staat een badje (exemplaar paddenstoel) in de schaduw voor onze jongste waterrat. Niet dat dit bad veel gebruikt wordt overigens. Juul glijdt al behendig achter haar zussen aan het grote bad in.
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?