De Ordelmanskoele
Klauteren en ravotten in deze mooie natuurspeeltuin in Neede.
Een pareltje in de Achterhoek! Hier vind je een survivaltraject, natuur-, klim- en klauterbaan, Woudy de olifant (glijbaan) en andere leuke (natuurlijke) klimmogelijkheden. Ondertussen zit jij lekker aan een van de picknicktafels. Een heerlijk speelbos!
Bij de VVV in Neede zijn twee kinder- wandelspeurtochten te koop. Voor de kleinsten Max en Meike route (4-8 jaar ca 3 km). Voor de oudsten “Terug naar het Stenen Tijdperk“( 8-12 jaar ca 5 km). Hierin wordt het ontstaan van de Needse berg verteld, ontstaan door middel van het verhaal van de Reus van Bambergen. Middels paaltjes met een afbeelding van Woudy zijn de routes aangegeven. De route loopt op sommige stukjes langs de helling van de Needse Berg. Na ongeveer drie kwart van de route kom je op een heerlijke open plek in het bos, “de Ordelmanskoele”.
Meer inspiratie
Zomeruitje naar Kinepolis
Bezoek Kinepolis Enschede en geniet van superleuke familiefilms. Mét airco!
Speeltuin Morskieft
Al 100 jaar heel veel speelplezier in binnen-en buitenspeeltuin Morskieft!
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x Zwemmen in de Achterhoek
De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
7x de lekkerste ijsjes van Twente
Waar kun je de lekkerste ijsjes van Twente kopen? Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van onze favoriete ijssalons. Dat wordt smullen!