Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Hulsbeek

Houd jij van lekker actief bezig zijn? Bij recreatiepark Het Hulsbeek is genoeg te beleven.

Het Hulsbeek is een super locatie het hele jaar door. Iedereen kan hier zich uitleven en plezier beleven in en rond de zwemvijvers.

Een schitterende natuurrijke omgeving voor een sportieve en avontuurlijke uitdaging!

Wat is er zoal te doen?
speelbos
• waterspeeltuin
• pannakooi (populaire vorm van straatvoetbal)
• basketbal veld
• doelwand
• skateboardbaan
• en nog veel meer…

Tijdens de warme zomerdagen zoek je lekker verkoeling in het water en leef je je heerlijk uit op de waterglijbaan in het water.

Is het weer wat minder, maak dan eens een heerlijke wandeling in de bossen rondom het Hulsbeek of ga lekker ravotten in het Speelbos.

Er is hier zo veel te beleven, het is te veel om op te noemen!

Klik snel door naar de website via de roze button voor het complete overzicht van de activiteiten en voorzieningen.

Bekijk het complete overzicht van kinderactiviteiten in Twente in onze Eropuit-categorie!

Recreatiepark Het Hulsbeek

Oude Almeloseweg 11

7576 PE Oldenzaal

Openingstijden Het gehele jaar door geopend.
Prijs Zie website voor o.a. parkeertarieven (v.a. 1 april).
Mail direct

Mail direct naar Recreatiepark Het Hulsbeek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Lekker schaatsen bij de Jaap Eden IJsbaan

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Spelletjes in de sneeuw!

Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuke dingen doen met sneeuw. Wij hebben 10 toffe spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!

Schaatsen op natuurijs

Met de aangekondigde vorst begint het te kriebelen: zouden we op natuurijs kunnen schaatsen? Wij halen de schaatsen vast uit het vet en hebben schaatsplekken & tips op een rijtje gezet!

Winteruitjes in januari

Er lekker op uit met de kids tegen de winter dips!

13x warme chocolademelk ideeën

Bij winter denken we aan kou, gure wind én natuurlijk een lekkere warme choco! Ook in de herfst kan het soms flink koud zijn en zelfs in de lente kan het af en toe nog flink spoken. Met deze leuke variaties op de klassieke chocolademelk zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief