
Zwembad De Meene
bij openlucht Zwembad De Meene kun je je de hele dag vermaken!
Kom naar het openlucht Zwembad De Meene en laat je onderdompelen in plezier en verfrissing! Laat de zonnestralen op je huid dansen terwijl je geniet van het sprankelende water. Van spetterende waterglijbanen tot lekker relaxen in de ligweide of een ijsje halen bij de Plaza.
Zwem in het recratiebad of in het diepe bad met een duikplank! Voor de allerkleinsten is er een leuk peuterbad. Ook kan je lekker beachvolleyballen of spelen in de speeltuin met leuke klimtoestellen!
Dus trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en kom naar het openlucht zwembad – de ultieme bestemming voor zomerplezier en avontuur!
Klik op de roze button voor meer informatie over het zwembad.
Nooit meer leuke tips missen? Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief!
Zwembad De Meene
Loolaan 92
7261 HV Ruurlo
Openingstijden
Zie websitePrijs
Entreekaart jeugd (3 t/m 17 jr)€ 4.00
Entreekaart volwassenen
€ 5.50
Kinderen t/m 2 jaar
Gratis
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente
Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.
De leukste kinderboerderijen in Twente op een rijtje!
Vind jij het ook zo leuk om met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar voor de afwisseling is het ook wel een keer leuk om een andere kinderboerderij te bezoeken. Daarom hebben wij voor jou onze favorieten op een rijtje gezet. Lees je mee?
Back-to-school special
Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!