Zwembad De Meene
bij openlucht Zwembad De Meene kun je je de hele dag vermaken!
Kom naar het openlucht Zwembad De Meene en laat je onderdompelen in plezier en verfrissing! Laat de zonnestralen op je huid dansen terwijl je geniet van het sprankelende water. Van spetterende waterglijbanen tot lekker relaxen in de ligweide of een ijsje halen bij de Plaza.
Zwem in het recratiebad of in het diepe bad met een duikplank! Voor de allerkleinsten is er een leuk peuterbad. Ook kan je lekker beachvolleyballen of spelen in de speeltuin met leuke klimtoestellen!
Dus trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en kom naar het openlucht zwembad – de ultieme bestemming voor zomerplezier en avontuur!
Klik op de roze button voor meer informatie over het zwembad.
Nooit meer leuke tips missen? Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief!
Zwembad De Meene
Loolaan 92
7261 HV Ruurlo
Openingstijden
Zie websitePrijs
Entreekaart jeugd (3 t/m 17 jr)€ 4.00
Entreekaart volwassenen
€ 5.50
Kinderen t/m 2 jaar
Gratis
Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!
Scouting clubs in Twente
Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!
6x leuke binnenzwembaden in Twente
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.