
Lunchroom de Rozentuin
Midden op de Veluwe vind je Lunchroom de Rozentuin. Heerlijk eten en een kinder hightea!
Ga eens langs met de kinderen bij De Rozentuin. Een supertoffe lunchroom midden op de prachtige Veluwe! Hier draait alles om heerlijke lunches, gezellige high tea’s en gewoonweg fantastische kopjes koffie.
Wat De Rozentuin zo uniek maakt, is hun buitengewone team van enthousiaste individuen met een verstandelijke beperking. Met een glimlach van oor tot oor staan ze klaar om jouw ervaring onvergetelijk te maken.
Kinder high-tea
Kom en geniet van een onvergetelijke kinder high tea bij De Rozentuin. Wat staat er op het menu?
Pannenkoekje met sjabloon en drie toppingen om te versieren, 2 Kleine donuts, Cupcake om te versieren, Een drankje speciaal voor jou (en lekker meesnoepen met de rest van de tafel).
Hebben jij en je mids al trek gekregen? Wacht niet langer en klik op de roze websitebutton!
TIP: tips voor leuke kinderfeestjes in en om Amersfoort? Neem een kijkje in de rubriek Kinderfeestjes!
Lunchroom de Rozentuin
Oude Barnevelderweg 5
3886 PT Garderen
Openingstijden
Maandag tot en met vrijdag10:00 uur - 17:30 uur
Prijs
Zie roze websitebuttonToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Top 8 uitjes voor kids op de Utrechtse Heuvelrug
Heb je zin in actie, buiten spelen, de natuur ontdekken, chillen en lekker eten? Kom dan een dagje of weekend naar de Utrechtse Heuvelrug! Hier wordt iedere dag een avontuur. Er valt in dit mooie stukje Midden-Nederland vol bos, hei, duinen en kastelen zo veel te beleven. Wat precies? Je leest het hier!
Springplezier bij You Jump Amersfoort
Gave tricks en stunts leren of rennen en vliegen door het trampolinepark: beleef het bij You Jump Amersfoort!
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.