
IJshoeve Ruitenbeek Leusden
Heb je zin in een lekker boerenijsje? En ben je in de buurt van Leusden? Dan bof je!
Bij IJshoeve Ruitenbeek maken ze heel veel verschillende smaken boerenijs, dat wordt lastig kiezen.
Je kan ze ook tegenkomen op braderieën, markten en feesten want ze hebben 2 ijskarren, die je ook kan huren voor je eigen feestje!
Alle ijs soorten leveren ze ook in bakken van 0,1 / 1 / 2,5 en 5 liter. Alles naar jouw wensen.
Ook voor een feestje kun je ijsgebakjes, ijstaarten en petit fours in vele vormen zoals: rond, ovaal, vierkant, ruit, hart, en piramide bestellen.
IJshoeve Ruitenbeek is gelegen op het landgoed van Stichting de Boom in Leusden aan de Heiligenbergerbeek.
Meer ijssalons vind je op Kidsproof.nl
IJshoeve Ruitenbeek
Arnhemseweg 9
3832 GH Leusden
Openingstijden
Klik door naar de website van IJshoeve Ruitenbeek voor de actuele tijden en prijzen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Speeltuin en terras
Kom spelen in de natuurspeeltuin en heerlijk eten bij café restaurant Soesterdal
House of Bird
Natuur, wandelen, eten en spelen! Ontdek proeflokaal House of Bird Kwintelooijen vlakbij Rhenen
New York meets Amersfoort
Proef de sfeer van Amerika bij The Blueberry in de Amersfoort en Nijkerk!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie
Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?