
Tennissen bij LTC Vathorst
Tenniskids is voor kinderen van 4 tot 12 jaar om spelenderwijs te leren tennissen.
Tenniskids is een lesprogramma van kinderen van 4 tot 12 jaar, om spelenderwijs te leren tennissen, waarbij spelplezier en het ontwikkelen van vaardigheden voorop staan. Met speciale lesmaterialen, aangepaste baanlengtes en speciale ballen bereiken we de belevingswereld van de jongste kinderen op een leuke manier. In drie stappen worden kinderen voorbereid op het echte tennisspel op een hele baan; van rood via oranje naar groen.
Uiteindelijk leren de kinderen spelen op de grote baan. Ze zijn groter en sterker. Hun techniek en tactiek worden verder ontwikkeld en wedstrijden gaan een belangrijkere rol spelen als voorbereiding op het competitie tennis Het meest belangrijk blijft wel het plezier wat kinderen aan tennis beleven!!!!!
LTC Vathorst is een jonge gezellige familievereniging met een recreatief karakter. Maar natuurlijk komt ook de prestatiegerichte tennisser aan z’n trekken. Naast de clubkampioenschappen is er elk jaar een open toernooi. De club doet mee aan de externe competitie en er is een interne wintercompetitie. Daarnaast biedt de vereniging volop lesmogelijkheden van hoog gekwalificeerde trainers en is er een wekelijkse toss waar leden van verschillende speelsterktes met elkaar spelen.
Na het tennissen is het goed toeven op het gezellige overdekte terras of in het clubhuis, natuurlijk met een hapje en een drankje. LTC Vathorst heeft nog geen wachtlijst.
Voor de tenniskids mogelijkheden bij LTC Vathorst kun je contact opnemen met Joost Basting, Tel 06 – 215 823 71.
Meer sportclubs voor kinderen vind je op Kidsproof.nl
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!
10x restaurants om te lunchen mét speelhoek
Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland