Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voorlezen Schoolbibliotheek

Elke woensdagmiddag is er voorlezen in de Schoolbibliotheek+ in de Vlindervallei, om 13.30 uur.

De gemiddelde leeftijd van de aanwezige kinderen bepaalt de keuze voor het voorleesboek.

Dit kan variëren van een prentenboek over Kikker tot bijvoorbeeld een verhaaltje van Rindert Kromhout.

Je bibliotheekabonnement geeft ook recht op kortingen bij diverse musea en boekwinkels. Kijk hier voor meer info.

Meer eropuit tips met kinderen vind je op de website van Kidsproof.nl

Schoolbibliotheek+ / Vlindervallei

Evertsenstraat 39

3814 SG Amersfoort

Openingstijden Op woensdagmiddag van 14.15 tot 15.00 uur.

Prijs Het voorlezen is gratis
Mail direct

Mail direct naar Schoolbibliotheek+ / Vlindervallei

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Naar de Utrechtse Heuvelrug

Check deze top 8 uitjes voor het hele gezin op de Utrechtse Heuvelrug. Veel plezier!

Stoere buitenactiviteiten

Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten

Mondriaanhuis

Kom alles te weten over kunstenaar Piet Mondriaan in zijn geboortehuis. Ook zijn er vaak kinderworkshops

Telekids Musicalschool Amersfoort

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amersfoort

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

Natuuruitjes en buiten activiteiten met kinderen

Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in en om Amersfoort te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit voor je kinderen? Lees dan snel verder.

Springplezier bij You Jump Amersfoort

Gave tricks en stunts leren of rennen en vliegen door het trampolinepark: beleef het bij You Jump Amersfoort!

Top 8 uitjes voor kids op de Utrechtse Heuvelrug

Heb je zin in actie, buiten spelen, de natuur ontdekken, chillen en lekker eten? Kom dan een dagje of weekend naar de Utrechtse Heuvelrug! Hier wordt iedere dag een avontuur. Er valt in dit mooie stukje Midden-Nederland vol bos, hei, duinen en kastelen zo veel te beleven. Wat precies? Je leest het hier!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief