Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Kleurenmonster (2+)

Een kleurrijke familievoorstelling over het ontdekken van emoties bij Cultura Ede!

Op zaterdag 10 mei komt het Kleurenmonster naar Cultura Ede in een familievoorstelling gebaseerd op het kleurrijke prentenboek van Anna Llenas. 

Het Kleurenmonster voelt zich blij, boos, verdrietig, kalm en bang tegelijk. Wat is er toch met hem aan de hand? Hij ontmoet een vriendelijk meisje en samen gaan ze op reis. Met de hulp van het meisje leert het monster zichzelf en zijn emoties steeds beter kennen. 

De voorstelling is leuk voor kinderen tusssen 2 en 8 jaar.

Gratis workshop
Na afloop zijn de kinderen van harte welkom voor een leuke gratis workshop, helemaal in thema van de voorstelling. Waarbij ze kunnen genieten van een glaasje koude limonade en wat lekkers.

Klik voor meer info & tickets op de roze websitebutton!

Op zoek naar leuke ideëen voor een kinderfeestje? Check onze tips!

Data:

  • zaterdag 10 mei 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Theater cultura

Molenstraat 45

6711 AW Ede

Openingstijden Zaterdag 10 mei 2025 van 15:00-16:00
Prijs €12,50
Mail direct

Mail direct naar Theater cultura

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Prentenboekjesfestival

De foyer van theater Flint wordt in de meivakantie omgetoverd tot een waar Prentenboekjesfestival

Vakantie met Mondriaan

Ontdek het Mondriaanhuis tijdens de meivakantie en doe mee met de leuke activiteiten en workshops!

Op ontdekking bij het NMM

Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?

Vrolijke kinderworkshops in de meivakantie!

Bij Kunstbrouwerij Amersfoort vieren ze de meivakantie met heel veel vrolijke, kleurrijke kinderworkshops

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x restaurants om te lunchen mét speelhoek

Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!

5x leuke natuurspeeltuinen

De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Vier de meivakantie met deze toffe tips!

Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief