Ouder&Kind-atelier
Kom gezellig samen met je kind tekenen in het Ouder&Kind-atelier bij Githa van Eeuwen in Amersfoort!
Werken op je eigen niveau
Houdt jouw dochter, zoon, kleinkind, neefje of nichtje net zoveel van tekenen als jij? Lijkt het je leuk om sámen iets creatiefs te doen? Kom dan gezellig samen tekenen (of schilderen) in het Ouder&Kind-atelier in Amersfoort.
Een leuke acitiviteit samen met je kind! Bij Art Studio Githa van Eeuwen worden jullie samen stap-voor-stap begeleid in het maken van je eigen tekening.
Jullie krijgen persoonlijke tips en trucs, kunnen gebruik maken van verschillende materialen en bepalen zelf welke onderwerpen jullie willen tekenen. Hoe gezellig is dat om samen met je kind iets creatiefs te doen!
Iedere vier weken op vrijdagmiddag kom je bij elkaar in het Ouder&Kind-Atelier en ga je lekker aan de slag. Meld je aan op de website.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: Wist je dat je in Amersfoort en omstreken ook leuke kindvriendelijke restaurants zijn? We hebben er hier een heleboel voor je verzameld.
Githa van Eeuwen Art Studio
Amsterdamseweg 47A
3812 RP Amersfoort
Openingstijden
11 nov, 9 dec, 13 jan15.30 tot 17.30 uur
Prijs
€20 p.p. per les (incl. gebruik materialen, thee/koffie/limonade en lekkers)Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x Stoere uitjes in regio Amersfoort
Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!
Leuke uitjes voor de voorjaarsvakantie in regio Amersfoort
Het is voorjaarsvakantie en dat betekent een leuke tijd om samen met het hele gezin eropuit te gaan! In regio Amersfoort & Gelderse Vallei is er genoeg te beleven. De leukste uitjes hebben we voor je verzameld. Nieuwsgierig? Lees snel verder!
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!