Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Brasserie De Vuurtoren

Kom lunchen of dineren op een prachtige locatie aan het Nijkerkernauw!

Aan de rand van Nijkerk ligt Brasserie De Vuurtoren op Bad Hulckesteijn. De brasserie heeft een prachtige locatie omdat het direct aan het Nijkerkernauw ligt. Hierdoor is een bezoek goed te combineren met een prachtige strandwandeling!

Je kunt hier heerlijk lunchen en dineren. Voor de kids is er een kindermenu en er wordt zoveel mogelijk gewerkt met duurzame-, biologische- en streekproducten. 

Voor meer informatie over Brasserie De Vuurtoren, klik je op de roze button. 

Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze eropuit-pagina!

Brasserie De Vuurtoren

Hulckesteijn 3

3861 MZ Nijkerk

Openingstijden Maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 12:00 tot 22:00 uur. Op woensdag gesloten.
Mail direct

Mail direct naar Brasserie De Vuurtoren

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x restaurants om te lunchen mét speelhoek

Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!

5x leuke natuurspeeltuinen

De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.

Vier de meivakantie met deze toffe tips!

Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief