Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Uitkijktoren in Lunteren

Uitkijktoren De Hessenhut is een leuke tussenstop tijdens een wandeling!

De Hessenhut is een mooi landmark op De Goudsberg in Lunteren.

De uitkijktoren heeft drie niveaus: de bovenste ring geeft een mooi uitzicht over de Lunterse Eng richting Barneveld en laat je staan op boomniveau. Ook is vanaf hier de kerktoren van Jan van Schaffelaar duidelijk te zien.

Op de begane grond kun je zitten in de Hessenhut of aan de halfronde picknicktafel.

Voor meer informatie over De Hessenhut, klik je op de roze button. 

Een dagje weg met het hele gezin? Kijk dan ook eens in onze uitagenda!

 

Bezoek Ede

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Bezoek Ede

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Op ontdekkingsreis in de zomervakantie

Ga op avontuur bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten

Jij Bouwt de Toekomst

Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen op het Bouw en Infra Park in Harderwijk.

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, altijd een topplek!

8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!

Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief