Geocaching op de Goudsberg
Geocaching is super leuk om samen te doen met het gezin. Nu ook op de Goudsberg in omgeving van Lunteren
Geocaching is een buitensport en spel waarbij gebruik wordt gemaakt van een ontvanger (GPS tracker) of telefoon met deze functie om ergens ter wereld een zogenoemde cache te vinden.
Een cache is een waterdichte doos, voorzien van een logboek en een ‘schat’. Mensen kunnen op zoek gaan naar de schat en zelf een voorwerp ruilen en/of toevoegen.
Op de Goudsberg kun je ook aan geocaching doen! In Lunteren zijn meerdere schatten verstopt. Ben jij benieuwd hoe je die kunt vinden? Klik dan op de roze button.
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Kinderboerderij Veenweide
Bij Balans kinderboerderij Veenweide valt altijd wat te beleven tussen de dieren of in de speeltuin
Toffe Natuuruitjes
Buiten spelen, natuurworkshops, familie excursies en meer! Ga je mee buiten spelen?
Speeltuin, terras en een prachtige omgeving
Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant SoesterdalBlogs & inspiratie
Alle blogs
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.
Leuke natuuruitjes voor het hele gezin
Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in Amersfoort en Leusden te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit samen met kinderen? Vanuit Het Groene Huis op Landgoed Schothorst en De Groene Belevenis worden deze zomer weer allerlei mooie groene activiteiten georganiseerd. Trek je schoenen aan en ga mee op avontuur in het groen!
5x Stoere uitjes in regio Amersfoort
Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!