Trainen aan je techniek
Werken met plezier aan je voetbal- of keeperstechniek? Kom trainen bij De Voetbalschool Amersfoort
Vanaf vrijdag 17 september en zondag 19 september na de zomervakantie start De Voetbalschool Amersfoort weer met de wekelijkse techniektrainingen en keeperstrainingen volgens de Total Soccer Method.
Train 10 keer aan je keeperskills of voetbalskills onder leiding van professionele trainers, die individuele aandacht voor je hebben.
Op vrijdagmiddag kun je trainen bij *vv Hoogland of VVZA en op zondagochtend bij ASC Nieuwland. De trainingen zijn geschikt voor kinderen van 5 t/m 18 jaar, ongeacht of je lid bent van een vereniging.
Dus wil jij ook je skills verbeteren kom dan trainen bij De Voetbalschool Amersfoort. Klik hiervoor op de roze websitebutton om naar de website te gaan en je aan te melden.
Tip: Krijg je geen genoeg van voetbal? Vier dan ook eens je kinderfeestje bij De Voetbalschool!
*De trainingen bij vv Hoogland worden gegeven door de vv Hoogland Voetbalschool.
De Voetbalschool
Spaceshuttle 8g
3824 ML Amersfoort
Openingstijden
Trainingen op vrijdag- en zondagochtendPrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Jeugtheater festival Lente-Uitjes
Voorjaarsvakantie, dus tijd voor festival Lente-Uitjes! Tijdens dit vrolijke jeugdtheater festival zie je de tofste voorstellingen vol humor en fantasie: eigenwijze verhalen, herkenbare momenten en een dans- en muziektheaterspektakel voorbij komen.
Leuke uitjes voor de voorjaarsvakantie in regio Amersfoort
Het is voorjaarsvakantie en dat betekent een leuke tijd om samen met het hele gezin eropuit te gaan! In regio Amersfoort & Gelderse Vallei is er genoeg te beleven. De leukste uitjes hebben we voor je verzameld. Nieuwsgierig? Lees snel verder!