Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Adopteer een lammetje

Kom naar Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo en adopteer een lammetje!

De schaapskooi staat nu vol met lammetjes en moederschapen, het zijn er al meer dan honderd! En de komende weken komen er nog tientallen bij.

Je kan symbolisch een lammetje adopteren en is dus niet gekoppeld aan een bepaald lammetje, maar je krijgt wel een geboortekaartje, een kleurplaat en een knuffeltje. 

En je mag een naam bedenken voor een lammetje; alle namen hangen aan een slinger buiten bij het bezoekerscentrum. De ‘adoptieouders’ krijgen exclusief voor hen een uitnodiging om met de lammetjes in de kooi op de foto te gaan.

De uitnodiging hiervoor ontvang je per e-mail. Je moet dan het geboortekaartje meenemen.

Klik voor meer info op de roze button.

Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo

Postweg 50

3852 PK Ermelo

Openingstijden Zie website
Prijs €20,- per lammetje
Mail direct

Mail direct naar Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Gratis tips voor de kerstvakantie

Gratis tips in je mailbox voor ouders en kids voor leuke uitjes in regio Amersfoort en Gelderse Vallei

Heerlijke Winterkost in de kerstvakantie

Kom in de kerstvakantie naar festival Winterkost: hartverwarmend jeugdtheater festival voor kinderen

Ga op avontuur in de kerstvakantie

Ga op ontdekking bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met stoere activiteiten.

Mondriaanhuis

Kom alles te weten over kunstenaar Piet Mondriaan in zijn geboortehuis. Ook zijn er vaak kinderworkshops
Reserveer

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Monkey Town Indoor Speelparadijs

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

De leukste winter- en kerstmarkten in de buurt

Knapperende vuurkorven, chocolademelk, kerstbomen, magische lichtjes en lachende gezichtjes. Wij zijn dol op kerstmarkten. In regio Amersfoort en Gelderse Vallei zijn er vele kerst- en wintermarkten die je met je hele familie kunt bezoeken. Wij zetten de leukste kerstmarkten voor kinderen in 2025 op een rijtje! Dat wordt een gezellig familie-uitje!

12 makkelijke én mooie hapjes voor het kerstdiner op school

12 keer makkelijk hapjes voor het kerstdiner op school. Uitgezocht en persoonlijke getest door collega Annemarie. Conclusie: makkelijk, snel, mooi én lekker om te maken!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >