Schaapjes kijken
Breng een bezoekje aan Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo en maak er een heerlijke wandeling!
De kudde Veluwse heideschapen gaat bijna dagelijks met de herder de heide op. In het bezoekerscentrum zijn educatieve filmpjes en interactieve natuurspellen over de schapen en de natuur in de omgeving.
Vanaf het bezoekerscentrum kun je fijn wandelen over de hei of in het bos. Haal één van de speurtochten (downloaden kan ook) of loop het lammetjespad bij de schaapkooi.
Wanneer je bent uitgewandeld, kunnen (groot)ouders uitrusten met een kopje koffie of thee terwijl de kinderen nog hun energie kwijt kunnen in de speeltuin of een kijkje kunnen nemen in de Schaapskooi.
Bij Bezoekerscentrum en Schaapskooi Ermelo kun je ook terecht voor een drinken of iets lekkers. De appeltaart kunnen we je zeker aanraden!
Let op: het adres is Postweg 50, maar neem bij de Postweg – afslag van de Drieërweg, Ermelo. Volg de bruine aanwijsborden van de schaapskooi.
Meer weten of een wandelroute downloaden? Klik dan op de roze websitebutton.
Schaapskooi en Bezoekerscentrum Ermelo
Postweg 50
3852 PK Ermelo
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
GratisToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste winter- en kerstmarkten in de buurt
Knapperende vuurkorven, chocolademelk, kerstbomen, magische lichtjes en lachende gezichtjes. Wij zijn dol op kerstmarkten. In regio Amersfoort en Gelderse Vallei zijn er vele kerst- en wintermarkten die je met je hele familie kunt bezoeken. Wij zetten de leukste kerstmarkten voor kinderen in 2025 op een rijtje! Dat wordt een gezellig familie-uitje!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
12 makkelijke én mooie hapjes voor het kerstdiner op school
12 keer makkelijk hapjes voor het kerstdiner op school. Uitgezocht en persoonlijke getest door collega Annemarie. Conclusie: makkelijk, snel, mooi én lekker om te maken!