Pluktuin Kwekerij Bloemrijk
Pluk de mooiste bloemen en maak een prachtig boeketje bij Pluktuin Kwekerij Bloemrijk in Wageningen!
Leuke workshops volgen, bloemen plukken, vlinders bewonderen of een kinderfeestje vieren? Het kan allemaal bij Pluktuin Kwekerij Bloemrijk in Wageningen!
In de Pluktuin vind je een uitgebreide selectie van bloemen in alle geuren en kleuren! Pluk zelf de bloemen die jij mooi vindt en stel jouw eigen boeketje samen.
Voor kids worden er leuke kinderfeestjes georganiseerd. Bloemen plukken en leren schikken! De activiteit is inclusief materiaal, limonade en iets lekkers. Kom snel eens een kijkje nemen!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Benieuwd naar meer leuke ideeën voor een geslaagd kinderfeestje? Check dan de Kinderfeestjespagina!
Pluktuin Kwekerij Bloemrijk
Geertjesweg 49
6704 PC Wageningen
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Nieuw! Music Machines & Me
Vier de meivakantie in Museum Speelklok met een nieuwe presentatie en muzikale workshops!
Spelen op de boerderij
In de meivakantie is speelboerderij De Happyfarm vaker én langer open! Kom eindeloos spelen en genieten
Toffe natuuractiviteiten bij het Groene Huis
In de vakantie heeft het Groene Huis een vrolijk programma vol vogels, speuren en ontdekken!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!
48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit
Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!
Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Wees erbij of kijk de livestream op 4 mei!