Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eten en wandelen

Kom genieten na een wandeling over de Ginkelse Hei bij restaurant Planken Wambuis in Ede

Je wordt warm en gastvrij ontvangen bij restaurant Planken Wambuis, een nostalgische herberg in een modern jasje. Het restaurant ligt midden in de natuur (Veluwe) en vanaf deze locatie kun je Planken Wambuis wandeling lopen of wandelen en fietsen over de Ginkelse hei. Je kan er zomaar een hert, everzwijn of runderen tegenkomen.

Het restaurant is kindvriendelijk. Zomers kun je heerlijk genieten op het terras terwijl kinderen spelen in de buitenspeeltuin. 

Er is voor elk wat wils op de menukaart. Voor kleintjes serveren ze een kindermenu. Het restaurant is bekend om haar wildgerechten. De keuken werkt veel met verse biologische ingrediënten en producten uit de streek.

Kom gezellig een keer met de hele familie langs!

Klik op de roze button voor meer info of om te reserveren. 

Tip: Ben je binnenkort jarig? kijk dan eens in onze uitagenda voor de allerleukste kinderfeestjes.

Restaurant Planken Wambuis

Verlengde Arnhemseweg 146

6718 SM Ede

Openingstijden Dagelijks geopend vanaf 10.00 uur
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Restaurant Planken Wambuis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort

Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!