Middelpunt van Nederland
Leer alles over Lunteren en zijn geschiedenis, kom naar De Goudsberg, het middelpunt van Nederland!
De Goudsberg, het middelpunt van Nederland! Een educatief uitje voor het hele gezin, ontdek alles over het gebied en zijn geschiedenis. Wat kan je vinden ‘binnen’ in het museum en ‘buiten’ waar de ‘schatten’ zich bevinden?
In het museum zelf kan je de tentoonstelling over de Goudsberg bezichtigen. Rondom een kampvuur worden verhalen verteld, gericht op de jeugdige bezoekers. Om het kampvuur heen, tussen de bomen van een denkbeeldig bos, is van ieder thema een expositie-onderdeel uitgelicht. Op basis van objecten, foto’s en interactieve onderdelen leer je alles over de rijke geschiedenis van Lunteren en omgeving.
Naast het museum vind je een informatiebord met daarop een grote kaart van het gebied en een ‘kijker’ met daarin beelden van de 7 belangrijkste ‘schatten’ van de Goudsberg. Knooppuntpaal nummer 1 is het startpunt van een wandeltocht door het gebied. Veel plezier!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Wandel over het klompenpad door een kasteelbos, over het boerenland, langs houtwallen, beken en over heide.
Bezoekerscentrum de Goudsberg
Dorpsstraat 55
6741 AB Lunteren
Openingstijden
Dinsdag t/m zaterdag van 13:30 tot 16:30 uurToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Speelpolder Vathorst
Kom urenlangs spelen bij deze speeltuin midden in het groen aan de rand van Amersfoort
Bikepark Kidscross
Alle stoere kids opgelet! Kom Kidscrossen bij KidsCross Bikepark in Scherpenzeel!
Stairway to..?
Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lammetjes kijken in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Geniet jij ook zo van de eerste zonnestralen in het voorjaar? En word jij ook zo vrolijk van de krokusjes en de eerste lammetjes of geitjes? Je kan ze op de volgende locaties komen bewonderen tijdens de lammetjesdagen.
10x leuke grappen voor 1 april!
Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?
7x toffe boerderij- en landwinkels met terras
Kaas, fruit, groenten en andere lokale lekkernijen kopen van de boer? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderij of landwinkel, hoe leuk is dat? Wij hebben 7X toffe winkel locaties met terras (voor in de zomer) voor je verzameld. Leuk om met de kids naar toe te fietsen. Nu wordt lokaal boodschappen doen ineens heel leuk...