
Spelen in natuurspeeltuin
Natuurboerderij De Brinkhorst is een natuurspeeltuin rijker. Kom gezellig spelen met de waterbaan!
Natuurboerderij De Brinkhorst heeft een natuurspeeltuin. Kom spelen met de de waterbaan, bouw een hut van takken of klim en klauter over de boomstammen.
Verder heeft de kinderboerderij schapen, geiten, pony’s, konijnen en kippen die bewonderd en soms geknuffeld kunnen worden.
Binnen zijn er speciale ruimten voor kleine huisdieren zoals cavia’s en konijnen. De dieren vinden aaien en knuffelen fijn. In het weekend mogen kinderen helpen met het voeren van de dieren.
Kom kijken en spelen!
Meer kinderboerderijen vind je op Kidsproof.nl
Natuurboerderij De Brinkhorst
Wageningseberg 43
3825 GR Amersfoort
Openingstijden
Dinsdag tot en met vrijdag van 10.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur.Van mei tot en met oktober op zaterdag, zondag en feestdagen van 13.00 uur tot 17.00 uur.
Van november tot en met april op zaterdag, zondag en feestdagen van 12.30 uur tot 16.30 uur.
Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort
Ben je op zoek naar leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort en Gelderse Vallei? Dan hoef je niet meer verder te zoeken want wij hebben leuke adresjes voor je verzameld. Spelen in de buitenlucht samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes, leuker kan het niet worden toch? Have fun!
Familie Festivals en evenementen in regio Amersfoort!
Er worden zoveel leuke, gezellige evenementen en festivals voor de hele familie georganiseerd in augustus en september! Vaak is het (nog) lekker weer en is het een fijne dag om er samen op uit te gaan. Lekker genieten van alle leuke activiteiten, muziek, theater of voorstellingen, workshops en meer! Wij hebben een handig overzicht voor je gemaakt met familie evenementen -en festivals in en om Amersfoort. Veel plezier!
Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst
Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sport & Swimming.....Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....
