Holiday in Spakenburg
Holiday in Spakeburg bevindt zich vlak bij het centrum en de historische haven van Spakenburg.
De 2 vakantiewoningen staan in het oudste gedeelte van Spakenburg. Op nog geen 500 meter van de huizen vind je winkels, terrasjes en de historische haven.
De woningen zijn geschikt voor 4 personen. Op de begane grond vind je
de woonkamer met keuken, toilet en berging. Op de bovenverdieping zijn 2 slaapkamers, een met een tweepersoons bed en een met 2 eenpersoons bedden en een badkamer. In de woningen kun je gebruik maken van Wifi. De huisjes kunnen vanaf 3 nachten gehuurd worden.Meer kindvriendelijke verblijfplaatsen in de buurt van Amersfoort vind je op Kidsproof.nl
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Zomer à la Singer Laren
Zomers Frankrijkgevoel in Singer Laren met uitgebreid kinderprogramma!
Speeltuin, terras en een prachtige omgeving
Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant Soesterdal
Zomervakantie bij Het Groene Huis
Gratis zomeractiviteiten in de natuur bij Het Groene Huis in AmersfoortBlogs & inspiratie
Alle blogs
18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort
Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.
Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier
Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.