Hotel De Roskam Achterveld
Hotel Café Restaurant De Roskam in Achterveld heeft een familiekamer voor max. 4 personen.
Hotel Café Restaurant De Roskam is met het openbaar vervoer, wandelend, per fiets en per auto uitstekend bereikbaar. Rondom De Roskam is er ruime parkeergelegenheid.
Aan de voorzijde van De Roskam staat de bijna honderd jaar oude Sint Jozefkerk. Het is hét herkenningspunt om De Roskam gemakkelijk te vinden.
De Roskam heeft een familiekamer waar je met maximaal 4 personen kunt slapen.
Meer leuke slaapplekken met kinderen vind je op Kidsproof.nl
Hotel Cafe Restaurant De Roskam
Hessenweg 212
3791 PN Achterveld
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!
Onze favoriete uitjes in Zeist met kids
Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!
Uitwaaien langs het water
Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan ZeeBlogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Uitjes voor de herfstvakantie in en om Amersfoort met kinderen
Yes, (bijna) herfstvakantie! Tijd voor leuke uitjes, gezellige avonturen en samen eropuit! Ga dino’s spotten, speuren in de natuur, creatief aan de slag of geniet van een verrassende voorstelling. Binnen én buiten valt er van alles te beleven. Wij hebben de leukste tips voor jullie op een rij gezet.