Lange Jan Hotel
Lange Jan Hotel staat in het hart van Amersfoort, vlak naast de beroemde Onze Lieve Vrouwetoren.
Het Lange Jan Hotel is gevestigd in een fraai pand uit de 18e eeuw aan een plezierig plein met verschillende kroegen en eettentjes. Een overnachting in het hotel biedt je een levendige omgeving en de toegang tot het historische centrum van Amersfoort.
De suite beschikt over een eigen opgang, hal met toilet en douche en een eigen verdieping. Deze ruimte is de meest stille kamer in het hotel. Deze kamer beschikt over een bedbank die het mogelijk maakt om met je gezin in één kamer te overnachten. (3/4 personen toeslag)
Meer leuke slaapplekken in en om Amersfoort vind je op Kidsproof.nl
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Gratis tips voor de kerstvakantie
Gratis tips in je mailbox voor ouders en kids voor leuke uitjes in regio Amersfoort en Gelderse Vallei
Mondriaanhuis
Kom alles te weten over kunstenaar Piet Mondriaan in zijn geboortehuis. Ook zijn er vaak kinderworkshops
Ga op avontuur in de kerstvakantie
Ga op ontdekking bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met stoere activiteiten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
24x kerstuitjes door heel Nederland
De kerstvakantie is hét moment om leuke dingen met je gezin te doen. Dit zijn onze 18 favoriete uitjes én 6 fantastische thuis- en cadeautips voor jullie.
12 makkelijke én mooie hapjes voor het kerstdiner op school
12 keer makkelijk hapjes voor het kerstdiner op school. Uitgezocht en persoonlijke getest door collega Annemarie. Conclusie: makkelijk, snel, mooi én lekker om te maken!