Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vlindertuin Leusden

Het is weer zomer, de vlinder- en bijentuin van Leusden is open. Kom kijken en geniet van de vlinders.

De vlindertuin is een groene oase van rust, vol kleuren en geuren van steeds weer andere bloemen.

Hoeveel vlinders kan jij spotten in de vlindertuin? 

De Vlinder- en bijentuin heeft een leuke vlinderroute, waarbij je langs informatieborden komt met weetjes over bijen en vlinders. Ook zijn er vrolijke vogelhuisjes met leuke weetjes. Puzzel mee, in elke huisje zie je een letter.

Welk woord kun je daarmee maken?

Klik op de roze websitebutton voor meer info.

Foto: Jaap Bouwman

Meer leuke ideeën voor kinderactiviteiten in de open lucht, kijk op Kidsproof.nl

Vlindertuin Leusden

3833 BM Leusden

Openingstijden Klik op de roze button voor meer info en tijden
Prijs Gratis

Lijstjes voor Amersfoort

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zomer à la Singer Laren

Zomers Frankrijkgevoel in Singer Laren met uitgebreid kinderprogramma!

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, altijd een topplek!

48-uur Utrechtse Heuvelrug

Samen eropuit op De Utrechtse Heuvelrug, ontdek deze leuke uitjes met de kids

Op ontdekkingsreis in de zomervakantie

Ga op avontuur bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort

Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief