
Natuurspeelplaats Lageweg
Natuurspeelplek Waterwingebied ligt op een prachtige plek en heeft leuke speelmogelijkheden
De Natuurspeelplaats in het waterwingebied tussen de wijk Liendert en Rustenburg is erg uitgebreid, alles is met natuurlijke materialen gemaakt.
Er is een waterpomp, een doolhof, tunnels, evenwichtsbalken over het water, een klimtoren en schommels. Er is heerlijk veel schaduw en bankjes.
Het hele waterwingebied is perfect voor vissen en er is ook een skatebaan en voetbalkooi ter hoogte van de Havikhorst.
Meer speelplekken vind je op deze website van Kidsproof.nl
Waterwingebied Rustenburg
Lageweg 60
3815 Amersfoort
Openingstijden
In de wijk Rustenburg, aan de Lageweg/Weg van de VrijheidToon op kaart
Meer inspiratie


Mondriaanhuis
Kom alles te weten over kunstenaar Piet Mondriaan in zijn geboortehuis. Ook zijn er vaak kinderworkshops
Telekids Musicalschool Amersfoort
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amersfoort
Stoere buitenactiviteiten
Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteitenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Springplezier bij You Jump Amersfoort
Gave tricks en stunts leren of rennen en vliegen door het trampolinepark: beleef het bij You Jump Amersfoort!
Sudbury Kinderopvang Amersfoort: vrijheid om te groeien!
Op zoek naar een kleinschalige, inspirerende kinderopvang waar jouw kind vrij kan ontdekken, spelen en leren in eigen tempo?
Top 8 uitjes voor kids op de Utrechtse Heuvelrug
Heb je zin in actie, buiten spelen, de natuur ontdekken, chillen en lekker eten? Kom dan een dagje of weekend naar de Utrechtse Heuvelrug! Hier wordt iedere dag een avontuur. Er valt in dit mooie stukje Midden-Nederland vol bos, hei, duinen en kastelen zo veel te beleven. Wat precies? Je leest het hier!