Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Soesterkwartier

Speelplek in het Soesterkwartier waar je je urenlang kunt vermaken met glijden, klimmen en klauteren.

Speeltuin vereniging Soesterkwartier heeft een grote speeltuin aan de Noordewierweg waar jouw kind(eren) eindeloos kunnen spelen. 

En terwijl zij lekker klimmen, klauteren, schommelen en glijden, kun jij bijpraten met je eigen gezelschap, of dat boek eens uitlezen 😉 

De toegang is gratis. Door lid te worden van de speeltuinvereniging, voor € 10,00 per jaar per gezin, draag je bij aan het onderhoud en de instandhouding van de speeltuin. 
Leden betalen minder of zelfs niets voor de activiteiten die regelmatig georganiseerd worden.

Speeltuinvereniging Soesterkwartier

Noordewierweg 271

3812 DH Amersfoort

Prijs Gratis toegang
Mail direct

Mail direct naar Speeltuinvereniging Soesterkwartier

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Heel veel speelpret in vakantie

Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!

Herfstvakantie in het Mediamuseum

Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering

Op ontdekking bij het NMM

Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!

Space College bij Aviodrome

Word astronaut voor een dag en leer bij Luchtvaartmuseum Aviodrome alles over de ruimte!!

Uitgelicht

Samen terug in de tijd

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen

Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!

Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie

Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief