Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sloepverhuur Vathorst

Heerlijk varen in een sloep, niet hoeven te roeien en geen herrie, ontdek de mooie omgeving!

Op unieke wijze vaar je door hartje Vathorst!

Het waterrijke karakter van de wijk in Vathorst biedt geweldige mogelijkheden om eens heerlijk te ontspannen op het water. Je krijgt een totaal ander zicht op de wijk en kunt genieten van de rust tijdens het varen met het sloepje van Sloepverhuur Vathorst. De Laak is visrijk water en heeft een ondiep karakter wat de veiligheid om te varen ten goede komt.

De sloep
Sloepverhuur Vathorst vaart met een polyester sloepje van vier meter. De sloep is geschikt voor maximaal zes personen en is door zijn omvang makkelijk wendbaar. Je vaart met een 55 LBS electro-motor die in de praktijk een snelheid zal halen van maximaal acht kilometer per uur. Je kunt zo’n drie uur achter elkaar varen en op het water vertoeven zonder last te hebben van uitlaatgassen of lawaai. Reddingsvesten voor zowel ouder als kind, zijn bij de prijs inbegrepen bij Sloepverhuur Vathorst.

Voorwaarden
– Minimaal één persoon van 18 jaar of ouder.
– Sloepverhuur Vathorst hanteert een te borgstelling van 50 euro.
– Je gaat verantwoordelijk om met het gebruik van de boot en meldt eventuele schade aan de verhuurder.

Meer actieve kinderuitjes vind je op Kidsproof.nl

Sloepverhuur Vathorst

Durgerdamhaven 8

3826 BR Amersfoort

Openingstijden

De sloep is te huur van maandag t/m zondag.

Prijs Enkele huur van de boot bedraagt € 17,50 per uur, met kapitein € 27,50 per uur
Mail direct

Mail direct naar Sloepverhuur Vathorst

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x leuke boswandelingen met kinderen

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!

6x de leukste dierenuitjes in de Gelderse Vallei

Ben jij ook zo gek op dieren en heb jij zin in een onvergetelijk dagje uit? Wij hebben 6 leuke dierenuitjes in de Gelderse Vallei voor je op een rijtje gezet. Met deze tips weet je zeker dat het een dag wordt om nóóit meer te vergeten! O ja, ook leuk voor (groot)ouders... Lees je mee?

4 x leuke unicorns traktaties om zelf te maken

Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief