Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Boerderij Pret

Boerderij Pret in Ermelo is een in & oudoor speeltuin waar je ook het boerderijleven kunt ervaren.

Lekker spelen in het ballenbad, springen in het trampolinepark, of stoer klimmen op en door de klimnetten. Kruipen door de gangenstelsels en tunnels, of gierend suizen van de rodelbaan. Bij Boerderij Pret kun je voor een actief kinderuitje prima terecht!

Voor de allerkleinsten tot 4 jaar is er een softplayhoek met een eigen ballenbak. Terwijl de kinderen op onderzoek uitgaan, kun jij rustig genieten van een hapje en drankje in een sfeervolle omgeving. Vanaf je zitplaats kun je de kinderen goed in de gaten houden.

Voor kids is het arrangement ‘Boeren met de Boer‘ ook een aanrader. De kinderen krijgen met dit arrangement een kijkje in het leven op de boerderij. Super interessant en leuk. In de zomer wordt op Boederij Pret ook het maisdoolhof geopend. 

Het is ook mogelijk met de huifkar met tractor ervoor een rit te maken door de omgeving.

Tip: Bij Boerderij Pret kun je ook Lasergamen in de boerderijschuur.  Dit is zowel voor volwassen en kinderen vanaf 7 jaar.

 

Boerderij-Pret

Oude Telgterweg 251

3853 PG Ermelo

Openingstijden Woensdag - Vrijdag van 10.00-18.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Boerderij-Pret

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ridderavonturen in de vakantie

Beleef de riddertijd bij het Nationaal Militair Museum met veel extra activiteiten rondom ridders.

Speeltuin, terras en een prachtige omgeving

Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant Soesterdal

Indoor Mountainbiken

Een origineel en actief mountainbike-avontuur in de voorjaarsvakantie bij Indoor Mountainbike in Almere!

100 jaar Fietsend Nederland

Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de Veluwe

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x Stoere uitjes in regio Amersfoort

Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!

Jeugtheater festival Lente-Uitjes

Voorjaarsvakantie, dus tijd voor festival Lente-Uitjes! Tijdens dit vrolijke jeugdtheater festival zie je de tofste voorstellingen vol humor en fantasie: eigenwijze verhalen, herkenbare momenten en een dans- en muziektheaterspektakel voorbij komen.

Leuke uitjes voor de voorjaarsvakantie in regio Amersfoort

Het is voorjaarsvakantie en dat betekent een leuke tijd om samen met het hele gezin eropuit te gaan! In regio Amersfoort & Gelderse Vallei is er genoeg te beleven. De leukste uitjes hebben we voor je verzameld. Nieuwsgierig? Lees snel verder!

9x leuke boswandelingen met kinderen

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief