Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Klassiek ballet

Klassiek ballet voor 4 tot 18 jaar, voel je een echte ballerina en leer alle passen.

Klassiek Ballet is de basis van alle dans. Het is belangrijk en goed voor je houding, balans, souplesse en spierbeheersing.

In de les bij Studio Pauline werk je aan de Ballet-Barres en leer je mooie ballet choreografieën. Heb jij altijd al een zwaantje uit het Zwanenmeer willen zijn of Prince Charming uit sleeping beauty? Ballet, vanaf 3,5 jaar, kan in de studio in Leusden maar ook in Icoon Vathorst.

Klik voor meer informatie of om je aan te melden voor een balletles op de roze website button.

Extra info:

Studio Pauline heeft 2 locaties: Hoofdlocatie in Leusden met een grote kostuum opslag en kantoor: Studio Pauline, ’t Koendert 8A, Leusden

In Vathorst hebben ze een 2e locatie: Studio Icoon Vathorst: Leeghwater 1-3, Vathorst.

Tip: Gek op dansen en bewegen? Vier je kinderfeestje bij Studio Pauline.

Studio Pauline

Het Koendert 8A

3831 RB Leusden

Openingstijden Kijk voor de lestijden op de website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Studio Pauline

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort

Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!