Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eetcafé De Foep Hoevelaken

Wil je gezellig en lekker eten, met voor de kinderen de mogelijkheid tot kleuren en spelletjes doen?

De Foep biedt gastvrijheid binnen en buiten. Want met een beetje weer worden de deuren geopend naar de terrassen voor en achter. Voor een plek onder de zon of in de luwte van de dakplatanen.

Naast lekker eten hebben ze voor de kinderen kleurplaten en spelletjes en de kok is altijd bereid een gerecht aan te passen of bij een verjaardag sterretjes op het ijs doen.

Voel je thuis in dé Huiskamer van Hoevelaken. Je bent van harte welkom! 

Meer kindvriendelijke eetgelegenheden vind je op deze website van Kidsproof.nl.

Eetcafé de Foep

Westerdorpsstraat 56A

3871 AZ Hoevelaken

Openingstijden Maandag en dinsdag gesloten.
Andere dagen van 17.00 tot 21.30 uur
Reserveren is niet mogelijk maar als je vroeg bent, is er altijd wel plek.

Gratis parkeren is mogelijk aan de achterkant van het eetcafé.
Mail direct

Mail direct naar Eetcafé de Foep

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vier de meivakantie met deze toffe tips!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie

Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief