
Bezoek de Koppelpoort
Deze sprookjesachtige land- en waterpoort uit 1400 was onderdeel van de voormalige stadsmuur.
Deze sprookjesachtige land- en waterpoort uit 1400 was onderdeel van de voormalige stadsmuur.
In de Koppelpoort is te zien hoe in de middeleeuwen de stad werd afgesloten met het balkenschot, dat je als bezoeker zelf in het water kunt laten zakken. Een rondleiding leert je meer over raddraaiers en andere wetenswaardigheden.
Een cultureel en educatief kinderuitje.
De Koppelpoort is op afspraak te bezoeken met een groep vanaf 8 personen.
VVV Amersfoort
Breestraat 1
3811 BH Amersfoort
Openingstijden
Op afspraak.Prijs
€ 2,00 voor kinderen t/m 14 jaar.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Mediamuseum: Expo André van Duin
Stap zelf in de wereld van André van Duin bij Beeld & Geluid!
SPEL: Cornelis Verzamelaar
Speur samen naar antwoorden tijdens dit leuke spel bij het Oude Ambachten & Speelgoed Museum!
Beleef een avontuurlijke meivakantie in de natuur
Bij Het Groene Huis in Amersfoort valt er van alles te beleven en te ontdekken in de meivakantieBlogs & inspiratie
Alle blogs
Vier de meivakantie met deze toffe tips!
Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.