
Speeltuin Wagenwerkplaats
Kom jij ook lekker spelen op het terrein van de Wagenwerkplaats in de speelplek of in de verkeerstuin?
Speeltuinvereniging Wagenspeelplaats heeft een speeltuin op het terrein van de Wagenwerkplaats. Je kunt er lekker spelen, klimmen en klauteren.
Er is ook een verkeerstuin. Dat is een leuke en gezellige speelplek voor jong en iets minder jong. Je kunt er rondrijden op skelters, driewielers en in de trein. Natuurlijk kun je ook je eigen drie- of vierwieler meenemen!
Je moet je wel netjes aan de verkeersregels houden.
In de verkeerstuin worden ook verkeerslessen verzorgd.
Meer speelplekken vind je op Kidsproof.nl
Speeltuinvereniging Wagenspeelplaats
Soesterweg
Amersfoort
Openingstijden
De verkeerstuin is elke woensdag van 13.00 tot 15.00 uur en iedere zondag open van 14.00 tot 16.00 uur.Prijs
Gratis
Mail direct
Meer inspiratie


Speeltuin, terras en een prachtige omgeving
Bij dit restaurant is het echt genieten! Eten, drinken en de kids lekker spelen bij restaurant Soesterdal
Herfstvakantie Hilversum
Ontdek de leukste herfstactiviteiten in Hilversum samen met Live Hilversum.
Cross de herfstvakantie door!
Het pérfecte actieve gezinsuitje vind je bij Indoor Mountainbike in Almere.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie
Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.