
Piratenvaart
Altijd al op Piraten safari willen gaan? Het kan met Safarischip De Blauwe Bever in Wageningen en Rhenen
Safarischip De Blauwe Bever vaart naar schitterende rivieroevergebieden in de omgeving van Wageningen en Rhenen. De passagiers trekken onder begeleiding van een ervaren deskundige en gids de natuur in.
Voor de kids is er een speciale kindervaarten, waaronder een piratenvaart. Tijdens de piratenvaart wordt er gezocht naar een verborgen schat. De schat is in een natuurgebied te vinden!
De Blauwe Bever vertrekt vanaf Wageningen, Rhenen, Oosterbeek, Wijk bij Duurstede naar schateiland – de Jufferswaard. Daar ga je van boord en maak je een speurtocht met raadsels en opdrachten door de natuur en natuurlijk ga je op jacht naar de schat op schateiland!
Is de schat gevonden dan keer je terug naar de Blauwe Bever en vaar je weer naar de opstapplaats.
Deze vaart is geschikt voor kinderen van 5 t/m 12 jaar onder begeleiding van een volwassene.
En……. je mag natuurlijk verkleed aan boord komen, bijvoorbeeld als piraat of iets anders wat je zelf leuk vindt.
Voor meer informatie over de piratenvaart bij Safarischip De Blauwe Bever, klik je op de roze button. (Check van te voren vanaf welke locatie de piratenvaart op schattenjacht gaat).
Vaardata zijn: 16, 24, 30 juli en 22 oktober
Safarischip De Blauwe Bever
Dikkenbergweg 16
6721 AC Bennekom
Openingstijden
klik hiervoor op de roze buttonPrijs
klik hiervoor op de roze buttonToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9 x leuke pluktuinen in en om Amersfoort
Geniet jij ook zo van de zomer? Alles groeit en bloeit. Je hebt vast ook al die prachtige bloemen en bramenstruiken langs de kant van de weg zien staan. Wij worden er altijd heel vrolijk van! Wat superleuk is, om samen met je kids bloemen of fruit te plukken bij een pluktuin.
Leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort
Ben je op zoek naar leuke speelboerderijen in de regio Amersfoort en Gelderse Vallei? Dan hoef je niet meer verder te zoeken want wij hebben leuke adresjes voor je verzameld. Spelen in de buitenlucht samen met jouw vriendjes en vriendinnetjes, leuker kan het niet worden toch? Have fun!
Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst
Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sport & Swimming.....Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....
