Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lepeltje Lepeltje Festival

Foodtrucks, muziek, kindervertier en meer. Schuif gezellig aan bij Lepeltje Lepeltje in Amersfoort

Lepeltje Lepeltje strijkt in de zomervakantie weer neer in het mooie Amersfoort. Van donderdag 28 augustus t/m zondag 31 augustus kun je met het hele gezin smakelijk genieten in het Burgemeester Brouwerplantsoen.

Breng je smaakpapillen in beweging en kies uit één van de heerlijke gerechten bij de foodtrucks, geniet van live muziek en elektronische tonen en struin langs marktkramen van de Mooie Dingen Markt en ontdek de mooiste pareltjes en schatten. Van handgemaakte kunstwerken tot vintage vondsten: laat je verrassen door al wat de markt te bieden heeft!

Extra activiteiten voor kinderen
Lepeltje Lepeltje is er voor iedereen, dus ook voor je koters! De kleinsten proberen bijvoorbeeld het geheim van het Vlooiencircus te ontrafelen of gaan los in de arcadehal. Het exacte programma volgt nog.

Proef, proost en lepel erop los. Lepeltje Lepeltje is voor iedereen gratis toegankelijk!

Kom je ook? Voor meer info klik je op de roze button.

Locatie: Burgemeester Brouwerplantsoen, Amersfoort
Fotocredits: Goos Hengeveld, Sabine van Nistelrooij 

Lepeltje Lepeltje

Burgemeester Brouwerplantsoen

Amersfoort

Prijs Gratis entree
Mail direct

Mail direct naar Lepeltje Lepeltje

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nieuw: Kamperen bij een speelboerderij

Overnacht in safaritent of in je eigen kampeermiddel op deze leuke speelboerderij op de Veluwe!

Heel veel speelpret in de meivakantie

Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier!

Mediamuseum: Expo André van Duin

Stap zelf in de wereld van André van Duin bij Beeld & Geluid!

100 jaar Fietsend Nederland

Nieuw!Transportfiets, bakfiets en nog veel meer fietsen zie je tijdens deze nieuwe expositie op de Veluwe

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x restaurants om te lunchen mét speelhoek

Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Vier de meivakantie met deze toffe tips!

Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!

5x leuke natuurspeeltuinen

De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief