Bloemen en fruit plukken
In de nazomer nog bloemen en fruit plukken in de buurt?
Vaak zijn er nog veel pluktuinen open waar nog veel bloemen staan om te plukken. September is ook hét seizoen waar weel fruit en groente wordt geoogst.
Bekijk hier alle mooie pluktuinen in regio Amersfoort & Gelderse Vallei.
Wij bezoeken zeker met kids een paar in het jaar zo’n leuke locatie.
Klik op de roze button voor het overzicht.
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Samen zondag op De Utrechtse Heuvelrug
Spelen, chillen en ontdekken: alles kan op De Heuvelrug. Een heerlijk uitje voor het hele gezin!
Speel samen tijdens de Jantje Beton Buitenspeeldag!
Doe mee! Op woensdag 10 juni verandert heel Nederland in één grote buitenspeelplek.
Kijk en Luistermuseum
Het Kijk en Luistermuseum in Bennekom: daar zit muziek in! Nu met een toffe Playmobil expositie.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
Leuke natuuruitjes voor het hele gezin
Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in Amersfoort en Leusden te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit samen met kinderen? Vanuit Het Groene Huis op Landgoed Schothorst en De Groene Belevenis worden deze zomer weer allerlei mooie groene activiteiten georganiseerd. Trek je schoenen aan en ga mee op avontuur in het groen!
Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug
Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.