Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bloemen en fruit plukken

In de nazomer nog bloemen en fruit plukken in de buurt?

Vaak zijn er nog veel pluktuinen open waar nog veel bloemen staan om te plukken. September is ook hét seizoen waar weel fruit en groente wordt geoogst.

Bekijk hier alle mooie pluktuinen in regio Amersfoort & Gelderse Vallei.

Wij bezoeken zeker met kids een paar in het jaar zo’n leuke locatie.

Klik op de roze button voor het overzicht. 

 

Kidsproof Amersfoort

Openingstijden Zie roze websitebutton

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kantjil en de Tijger

Kom samen naar deze hartverwarmende voorstelling voor nieuwsgierige kinderen!

Naar Disney On Ice!

Boek nu tickets voor de nieuwe, magische ijsshow in de kerstvakantie en maak onvergetelijke herinneringen

Gratis voorstellingen in Flint

Kom samen genieten van een gratis voorstelling voor kinderen in theater Flint

Boeren en tuinders pakken winters uit!

Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x uitjes op de Veluwe met kids

De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst en winter. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.

De leukste winter- en kerstmarkten in de buurt

Knapperende vuurkorven, chocolademelk, kerstbomen, magische lichtjes en lachende gezichtjes. Wij zijn dol op kerstmarkten. In regio Amersfoort en Gelderse Vallei zijn er vele kerst- en wintermarkten die je met je hele familie kunt bezoeken. Wij zetten de leukste kerstmarkten voor kinderen in 2025 op een rijtje! Dat wordt een gezellig familie-uitje!

De winter vier je samen in het Openluchtmuseum

Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.

12 makkelijke én mooie hapjes voor het kerstdiner op school

12 keer makkelijk hapjes voor het kerstdiner op school. Uitgezocht en persoonlijke getest door collega Annemarie. Conclusie: makkelijk, snel, mooi én lekker om te maken!

 NIEUW op Kidsproof
De categorie ‘Inclusief’: met uitjes voor kinderen met een beperking die wat extra aandacht of zorg nodig hebben.

Naar toegankelijke uitjes >