Kinderrondleiding: Verboden voor ouders (6+)
Ontdek kunst met kinderen in Kunsthal KAdE in de kerstvakantie!
Hoe leuk is dit? Een rondleiding speciaal voor kinderen! Tijdens Verboden voor ouders neemt een museumdocent de kinderen mee langs de tentoonstelling met werk van Jacob Lawrence.
Wat gaan de kinderen doen?
De museumdocent vertelt verhalen en nodigt de kinderen uit om goed te kijken en mee te praten. Zo ontdekken ze op een speelse manier de thema’s en kleuren van Lawrence. Ouders mogen dit keer even buiten blijven, de kinderen staan zelf centraal!
Wij houden van dit soort rondleidingen, omdat kinderen zo hun eigen kijk op kunst ontwikkelen.
Waarom dit een aanrader is
✓ Speciaal voor kinderen, zonder ouders erbij.
✓ Spelenderwijs leren over kunstenaar Jacob Lawrence.
✓ Toegankelijke en vrolijke rondleiding in Kunsthal KAdE.
De rondleiding is op 21 december in de kerstvakantie.
Klik op de roze button voor meer info of reserveer direct een plekje voor deze speciale kinderrondleiding!
Tip: in onze uitagenda vind je nog veel meer creatieve en culturele activiteiten voor kinderen.
Meer inspiratie
Bambi 3+
Ontdek samen met Bambi hoe mooi groeien kan zijn tijdens deze voorstelling in het theater!
De poppendokter komt op bezoek
Laat je knuffel weer beter maken bij de Poppendokter in het Oude Ambachten en Speelgoed Museum
Ontdek het nijntje museum
Kinderen stappen hier écht in de wereld van nijntje en haar vriendjes zó leuk!Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.
Het verhaal achter Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?