Feestje in de wildernis
Vier je feestje bij De Tondel en ontdek hoe je overleeft in de natuur met een workshop bushcraften!
Bij De Tondel organiseren ze toffe kinderfeestjes in de wildernis, zoals een te gekke workshop bushcraften.
Tijdens deze workshop leer je hoe je met een zakmes werkt, hoe je het beste vuur kunt maken zonder lucifers en bak je je eigen broodjes boven het kampvuur. Daarnaast ga je aan de slag om samen met je vriendjes en vriendinnetjes een ‘shelter’ of hut in het bos te bouwen. Leuk!
Bij De Tondel hebben ze ook veel ervaring met kinderen met een verstandelijke beperking, autisme, asperger en/of ADHD. Op deze manier kan iedereen ervaren hoe gaaf de natuur is!
Klik voor meer info door naar de website via de websitebutton.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
De Tondel
Vlotgrasweg 15
8219 PP Lelystad
Prijs
€ 110,- per 8 kinderen (voor ieder kind extra betaal je € 8,-)Toon op kaart
Geschikt voor
Lijstjes voor Amersfoort
Toegankelijke inspiratie
AUTSJ (4+)
Een voorstelling van Het Filiaal over omgaan met prikkels. Met weinig tekst, veel actie, dans en kungfu.
Prikkelarme familieavond in het Rijksmuseum
Geniet van de kunst in het Rijksmuseum tijdens een prikkelarme openstelling!
Toegankelijke events in april
In april staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!
21 toffe tips voor de meivakantie!
Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!