Speeltuin Tuindorp
Neem je kinderen eens mee naar deze leuke speeltuin mét zwembad in Wageningen. Leuk!
Bij Speeltuin Tuindorp is een hoop te beleven. Zo zijn er niet alleen een hoop speeltoestellen te vinden, maar hebben zie hier ook een omheind zwembad met een diepte van 35 tot 90 centimeter, kleedhokjes, een snoephuisje en een overdekte ‘leefkuil’.
In deze speeltuin kunnen kinderen van alle leeftijden veilig spelen. Zo heeft de speeltuin slechts één in- en uitgang, is glas- en aardewerk in de speeltuin verboden en lopen er meerdere vrijwilligers rond om de kinderen een beetje in de gaten te houden. In de rolstoeltoegankelijke draaimolen swieren de kids om hun eigen as.
Om rustig te eten zijn er diverse bankjes en picknicktafels te vinden in de speeltuin. Heb je last van een allergie? Geen probleem! Je mag in deze speeltuin gewoon eten en drink van thuis meenemen.
Goed om te weten! Speciaal voor kinderen met een beperking is er een invalidentoilet aanwezig.
Klik voor meer info door naar de website via de websitebutton!
Speeltuin Tuindorp
Floralaan 20B
6707 HR Wageningen
Toon op kaart
Geschikt voor
Lijstjes voor Amersfoort
Toegankelijke inspiratie
Toegankelijke events in oktober
In oktober staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Huis van Sinterklaas
Sinterklaas logeert in Museum Catharijneconvent! Komen jullie zijn huis bekijken?
Het lammetje dat een varken is, met gebarentolk
Ontmoet het lammetje dat een varken blijkt te zijn in Theater de Krakeling, met gebarentolk!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Hilversum Herfstspecial
Eropuit met de kids tijdens de herfstvakantie.
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.