Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lezen op rolletjes

In deze workshop in het nijntje museum ontdekken kinderen hoe het is om in een rolstoel te zitten.

Hoe is het om in een rolstoel te zitten? Kom langs en ontdek er alles over tijdens de workshop lezen op rolletjes. Oud-paralympisch zitskiër Kees-Jan van der Klooster leest voor en geeft een demonstratie. Daarna mag je hem al je vragen stellen en zelf een van de kinderrolstoelen uitproberen.

Lezen op rolletjes is van 13.00 uur tot 14.00 uur. Toegang is gratis met je museumticket en reserveren is niet nodig.

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Foto’s: o.a. van fotograaf Nique Euwe.

PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.

nijntje museum

Agnietenstraat 2

3512 XB Utrecht

Toon op kaart

Toegankelijke inspiratie

Als eerste de leukste tips!

Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!

Toegankelijke events in juni

In juni staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Prikkelarme openstelling UMU

Het UMU organiseert speciale ochtenden voor bezoekers die gevoelig zijn voor prikkels!

Mega Wandel Marathon

Dit wandelfeest is Arnhem is een gezellige toegankelijke dag waar iedereen welkom is!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x Stoere uitjes in regio Amersfoort

Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!

Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!

Leuke natuuruitjes voor het hele gezin

Het is heerlijk weer om naar buiten te gaan en de prachtige natuur in Amersfoort en Leusden te ontdekken. Op zoek naar een tof natuuruitje of leuke buitenactiviteit samen met kinderen? Vanuit Het Groene Huis op Landgoed Schothorst en De Groene Belevenis worden deze zomer weer allerlei mooie groene activiteiten georganiseerd. Trek je schoenen aan en ga mee op avontuur in het groen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief