Kinderboekenweek bij Cultura Ede
Knutselen, circus en theater tijdens de Kinderboekenweek bij Cultura Ede
De Kinderboekenweek staat bij Cultura Ede in het teken van boeken, creativiteit en samen ontdekken. Van gratis knutselmiddagen tot circus en theater: er staat van alles op het programma!
Wat is er te doen tijdens de Kinderboekenweek?
Bij Cultura duiken jullie samen in een vrolijk programma. Op verschillende locaties in Ede kunnen kinderen tijdens gratis knutselmiddagen creatief aan de slag. Er zijn activiteiten bij Cultura Molenstraat, Stadspoort, Bennekom en Lunteren.
Op het programma staan onder andere:
✓ Knutselen in de Kinderboekenweek – 30 september bij Cultura Molenstraat en Stadspoort.
✓ Knutselen in de Kinderboekenweek – 1 oktober bij Cultura Bennekom.
✓ Knutselen in de Kinderboekenweek – 2 oktober bij Cultura Lunteren.
✓ Knutselen in de Kinderboekenweek – 7 oktober bij Cultura Molenstraat en Stadspoort.
✓ Circus Cultura – 10 oktober bij Cultura Molenstraat.
✓ Aadje Piraatje (4+) – een vrolijke theatervoorstelling op 10 oktober.
✓ Workshop ‘Welke circusartiest wil jij zijn?’ – 10 oktober bij Cultura Molenstraat.
✓ Workshop ‘Maak je eigen scheetkussen’ – voor 6-9 jaar en 9-12 jaar.
Zo is er tijdens de Kinderboekenweek volop ruimte om te knutselen, te kijken en zelf mee te doen. En veel activiteiten zijn gratis!
✓ Creatieve activiteiten op verschillende Cultura-locaties.
✓ Circus, theater en workshops op één dag.
✓ Keuze uit activiteiten voor verschillende leeftijden.
De activiteiten vinden plaats van 30 september t/m 10 oktober 2026. Bekijk voor exacte tijden, leeftijden en ticketinformatie de website van Cultura Ede.
Benieuwd wat er precies op het programma staat? Druk op de roze website button en bekijk alle Kinderboekenweekactiviteiten van Cultura Ede.
Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke kinderactiviteiten en tips voor jullie volgende uitje? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief.
30 september t/m 10 oktober 2026
Cultura Ede
Molenstraat 45
6711 AW Ede
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Vikingmarkt
Stap terug in de tijd en ontmoet stoere Vikingen op de Vikingmarkt bij Het Groene Huis!
Muziek in het museum
Beleef samen het plezier van muziek tijdens deze vrolijke workshops in het nijntje museum!
Spinnen- en insectendag
Ga knuffelen met spinnen en insecten bij Kinderboerderij de Veenweide in Soest.Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x leuke klimtorens in Nederland
In de meest gekke vormen en vooral súper hoog... Het is even een flinke klim omhoog, maar vanaf deze uitkijktorens heb je prachtig uitzicht over het Nederlandse landschap. Vergeet niet je hoogtevrees thuis te laten!
Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst
Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sports & Swimming in Amersfoort.Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....
Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier
Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.