Op zoek naar bezoek (4+) – Prikkelarm ontvangst
Ga mee op avontuurlijk treinreis vol bijzondere figuren in Theater de Krakeling, met prikkelarm ontvangst
De nieuwe multimediale beeldende voorstelling van Tg. Winterberg met live muziek, animaties en heel veel treintjes. Over alleen zijn en nieuwe vrienden maken. Ga mee op de avontuurlijk treinreis vol bijzondere figuren.
Iedere dag wacht Vosse op het perron op bezoek. Mensen komen, mensen gaan. Maar niemand komt voor haar. Tot ze besluit zelf op zoek te gaan naar bezoek. Ze stapt in de trein en begint aan een avontuurlijke reis vol verrassingen, ontmoetingen en nieuwe vriendschappen.
Prikkelarm ontvangst
Bij de voorstelling op zondag 25 april om 16:00 organiseert De Krakeling een Prikkelarme ontvangst:
– Een rustruimte waar je je vóór, tijdens en na de voorstelling terecht kunt;
– minder bezoekers (100 i.p.v. 200), waardoor het rustiger is in het theater en er voldoende tussenruimte is bij de plaatsen in de zaal;
– Uitgebreide info over het theater met foto’s en omschrijvingen;
– Een document met de prikkelsignalen van de voorstelling waarbij je in kan zien wat je kunt verwachten.
Klik voor meer info en tickets op de roze websitebutton.
Tip: Wil je op de hoogte blijven van leuke gezinsactiviteiten in Amsterdam? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!
Theater De Krakeling
Pazzanistraat 15
1014 DB Amsterdam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Geschikt voor
Lijstjes voor Amersfoort
Toegankelijke inspiratie
Festival De Betovering: inclusief
Beleef hét Haagse kunstfestival voor kids in de herfstvakantie met veel aandacht voor toegankelijkheid!
Toegankelijke Kinderboekenweek
Passend Lezen maakt de Kinderboekenweek toegankelijk voor kinderen met een leesbeperking!
Als eerste de leukste tips!
Volg ons op social media en ontvang gratis onze nieuwsbrief. Schrijf je snel in en laat je inspireren!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst
Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sports & Swimming in Amersfoort.Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.