Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Herfstbingo! Vind jij ze allemaal?

Gepubliceerd op 18 september 2025

Wat is de herfst toch mooi! Wanneer je buiten loopt zie je de natuur veranderen. Het bos ligt vol met herfstschatten, rood, bruine of gele blaadjes en paddenstoelen die in allerlei vormen en kleuren de grond uitploppen. Om van al dit moois te genieten hebben we een herfstbingo gemaakt. Print hem uit en neem hem mee naar het bos. Kan jij ze allemaal spotten?

Op zoek naar mooie natuurgebieden in en om Amersfoort & de Gelderse Vallei om die mooie herfstschattten te zoeken? Check onze Eropuit-themapagina. Deze link opent in een nieuwe tab

 

Opslaan, uitprinten en zoeken maar. Veel plezier!

Veel wandelplezier!

Sherida

Tip: Even geen inspiratie voor een leuke wandelroute? Check dan deze kindvriendelijke wandellocaties Deze link opent in een nieuwe tab

Lees ook:

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Op zoek naar een plek waar de kinderen eindeloos kunnen spelen en jullie zelf ook genieten? Van een spontaan weekendje weg tot een heerlijke zomervakantie, op De Utrechtse Heuvelrug zit je goed! Trek je wandelschoenen aan, spring op de fiets of ontdek samen de natuur en sfeervolle dorpjes.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

Favoriete uitjes & adressen

Beachpull: een truck- en tractorpullingwedstrijd bij Veluwe aan Zee

AFAS Theater zomerweken

Future Village – Bouwdorp voor jongeren

Klimbos Harderwijk

Spelen en ontdekken in de Struintuin

Speeltuin en terras

Meer inspiratie

AFAS Theater zomerweken

Geniet in de zomervakantie van een supergezellig theateruitje met de hele familie!

Zomervakantie tussen de dieren!

Beleef een zomer vol dieren, waterpret en avontuur in DierenPark Amersfoort!

Kijk en Luistermuseum

Het Kijk en Luistermuseum in Bennekom: daar zit muziek in! Nu met een toffe Playmobil expositie.

nijntjes tuinfeest

Doe mee met de speciale activiteiten en vier het tuinfeest met nijntje en haar vriendjes.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief