Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Leuke knutsels, recepten en spelletjes voor het voorjaar!

Gepubliceerd op 5 juni 2024

Ooh, wat lekker, het wordt langzaam voorjaar. Ik krijg direct zin om leuke knutsels te gaan maken met de kids, in lente-thema natuurlijk. Dit zijn een paar van mijn favorieten, als je op de links klikt, komt je bij de uitgebreidere beschrijving.

Dit schaapje Deze link opent in een nieuwe tab ziet er misschien uit als een ingewikkeld werkje, maar dat valt reuze mee. Met wit vilt, zwarte pijpenragers en een stukje zwart karton, heb je snel een heel leuk resultaat. En het bijtje Deze link opent in een nieuwe tab? Dat is een persoonlijke favoriet. Hij kijkt zo vrolijk. Een wc-rol, pijpenragers en karton is alles wat je nodig hebt!

Leuk om te maken is bijvoorbeeld deze bloem van wattenstaafjes Deze link opent in een nieuwe tab. De steel maak je van een pijpenrager, voor het midden van de bloem gebruik je een stukje vilt. En de blaadjes, juist die maak je van wattenstaafjes.

Is je kind jarig in het voorjaar? Dan is het superleuk te trakteren met de lente in gedachte. Dieren die in de wei staan Deze link opent in een nieuwe tab, horen daar voor mij bij! Deze traktatie past dan ook perfect. Reken maar dat je er hoge ogen mee gooit. Je hebt niet meer nodig dan een cake, groene marsepein, poedersuiker, een zak speelgoeddiertjes en een deegroller.

En met kinderfeestjes kunnen de kids vanaf het voorjaar ook weer heerlijk naar buiten. Echte klassiekers zijn Boomtikkertje Deze link opent in een nieuwe tab en Stand in de mand Deze link opent in een nieuwe tab, kennen jullie die nog?

Wil je op het kinderfeestje een bijzondere snack uitdelen? Probeer dan eens deze snacktulpjes Deze link opent in een nieuwe tab of lieveheersbeestjes Deze link opent in een nieuwe tab. Lekker en gezond! Wel eventjes priegelen, maar dan heb je ook echt iets leuks!

Meer leuke knutsels, receptjes of spelletjes voor het voorjaar bekijken? In onze Do-It-Yourself rubriek Deze link opent in een nieuwe tab vind je er heel veel!

Lees ook:

Alle blogs

Waarom zwemles volgen bij R&A Vathorst

Collega Maud vertelt over haar ervaringen met R&A Sports & Swimming in Amersfoort.
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sindsdien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier

Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.

Favoriete uitjes & adressen

Play-in; zo cool!

Spelen en ontdekken in de Struintuin

Fort Vertier kinderfeestje

Openstelling Breguet Atlantic

Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling

Vier dierendag tussen buitenvarkens

Samen in beweging

Voorlezen aan asielkatten

Voorlezen in nijntje museum

Meer inspiratie

Vikingmarkt

Stap terug in de tijd en ontmoet stoere Vikingen op de Vikingmarkt bij Het Groene Huis!

Spinnen- en insectendag

Ga knuffelen met spinnen en insecten bij Kinderboerderij de Veenweide in Soest.

Muziek in het museum

Beleef samen het plezier van muziek tijdens deze vrolijke workshops in het nijntje museum!

Vier dierendag tussen buitenvarkens

Laarzen aan en breng de varkens een bezoek tijdens de Open Dag van GoedGehouden varkensboerderijen!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!